گل و گلدون خوشگلنا اما به پا خونَت نشه گلخونه؛ با ایده های درست درمون یه دکور شیک بزن

پرنده بهشتی

گل گندمی

دکور خونه با گل و گیاه

دکور خونه با گل و گیاه

دکور خونه با گل و گیاه

قرار دادن گل و گیاه با گلدان های بزرگ کف اتاق

قرار دادن گل و گیاه با گلدان های نسبتا کوچک بر روی آویز های سقفی

قرار دادن گل و گیاه با گلدان های کوچک روی شلف

دکور خونه با گل و گیاه

گل چمچه ای

پاپیتال

دکور خونه با گل و گیاه

قرار دادن گل و گیاه بر روی استند و سه پایه های مناسبی که کنار سالن قرار می گیرند

دکور خونه با گل و گیاه

دکور خونه با گل و گیاه

دکور خونه با گل و گیاه

دکور خونه با گل و گیاه

قرار دادن گل و گیاه های با گلدان های متوسط بر روی دیوارکوب

به گزارش شایانیوز، توجه داشته باشید که اصولا قرار دادن گلدان برروی زمین مناسب گیاهان و درختچه های بزرگ است و گلدان های کوچک رو نباید به این صورت در گوشه و کنار سالن قرار داد در عوض می تونید از روش های زیر برای جذاب تر دیده شدن گل ها و گیاهان کوچک ترتون که گلدان های کوچیکی هم دارند استفاده کنید.

شایانیوز- برای تزئین و دکور کردن خونه میشه از آیتم های جذاب زیادی استفاده کرد مثل آینه یا میز کنسول که هم فوق العاده کاربردین و هم جلوه خوب و شیکی به ظاهر خونه شما میدند  اما جدای از اون ها اگر دنبال یک چیدمان لوکس و درجه یک می گردید یکی از آیتم هایی که می تونه خیلی به کارتون بیاد استفاده از گل و گیاه های طبیعی است که هم فوق العاده زیبا هستند و هم برای سلامت روان و جسم شما خوب و مفید می باشند. نگهداری از گل ها می تونه باعث تقویت روحیه و حال خوب شما بشه؛ از طرف دیگه ممکنه از این کار لذت ببرید و نگهداری از اون ها به یک تفریح بسیار جذاب و سرگرم کننده برای شما تبدیل بشه، اما چیدمان گل و گلدون ها داخل خونه مثل هر چیز دیگه ای اگر درست حسابی و فکر شده نباشه زیبایی اون گیاهان رو از بین میبره به علاوه این که تاثیر چندان مثبتی بر جذابیت بصری خونه شما هم نخواهد گذاشت..

حسن یوسف

همچنین در نظر داشته باشید علاوه بر سایز گیاه و گلدان آن، موضوع بسیار مهم دیگه ای که اهمیت داره و نباید ازش غافل شد اینه که تمامی این چیدمان ها باید به گونه ای باشند که گیاه شما نور کافی و مورد نیازش رو تامین کنه اگر چه که گیاهان آپارتمانی سازگاری بالایی دارند اما با این حال آن ها هم نیاز هایی دارند که نباید بهشون بی توجهی بشه.

چند نمونه از بهترین گل های آپارتمانی

دکور خونه با گل و گیاه

دکور خونه با گل و گیاه

پوتوس

با توجه به این که مهمه گلدان ها و گیاهان رو چطور در چیدمان خونه جای بدید در ادامه ما چند نمونه از بهترین ایده های ممکن رو با شما به اشتراک میگذاریم که امیدواریم به کارتون بیان و بتونید به کمک این ایده ها طراحی ای شیک و ژورنالی برای خونه خودتون داشته باشید.

چیدمان گل و گیاه در خانه

قرار دادن گل و گیاه بر روی پایه هایی با ارتفاع های مختلف

دکور خونه با گل و گیاه

قرار دادن گل و گیاه با گلدان های کوچک و متوسط بر روی میز، کانتر و ….

دکور خونه با گل و گیاه

دکور خونه با گل و گیاه

اگر دوست دارید یاد بگیرید که چجوری خونه تون رو خوشگل بچینید صفحه چیدمان خونه ما رو دنبال کنید.


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65468271/%DA%AF%D9%84-%D9%88-%DA%AF%D9%84%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%B4%DA%AF%D9%84%D9%86%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%A7-%D8%AE%D9%88%D9%86%D9%8E%D8%AA-%D9%86%D8%B4%D9%87-%DA%AF%D9%84%D8%AE%D9%88%D9%86%D9%87%D8%9B

به نظر شما کاربران شایانیوز چه گیاهان دیگه ای و با چه چیدمانی می تونند باعث لوکس تر شدن چیدمان منزل شما بشند؟ نظرات و پیشنهادهای خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.