همسر فیروز کریمی: کسی جلوی من جرأت انتقاد از آقا فیروز را ندارد/ مرد که نباید در خانه کار کند


در منزل ما دعوا وجود ندارد.

ما با همین تن صدای پایین با هم بحث می کنیم، آرام و منطقی با هم صحبت می کنیم.

آخرین اختلاف ما که البته نمی توان نامش را دعوا گذاشت نیز بر سر یک پروژه اقتصادی بود.

– بله و من تمریناتش را مرتب دنبال می کنم.

با آن میزان شناختی که من از فوتبال دارم، پسرم علی نوید روزهای خوبی را می دهد.

علی فرزندی است که بدون اغراق داشتن مثل او را برای همه آرزو می کنم و هر روز در دعای روزانه ام شکرگزار خداوندم هستم.

علی به همان اندازه که به فوتبال علاقه دارد به تحصیل هم علاقه مند است؟ من رسالتم در مورد علی این بوده که در درجه اول تن و روح سلامت و بانشاطی داشته باشد، منظورم از تن سلامت همان مراقبت غذایی و بهداشتی و امثال این است.

سلامت و نشاط روان یعنی تلاشم در این بوده علی با مشغول شدن در بازی و ورزش و موسیقی و حیوانات و گل و گیاه از جریاناتی که روح را آلوده می کند دور بماند اما در مورد تحصیلش ؛ علی با کسب افتخارات تحصیلی فراوان باعث فخر و مباهات تمام خانواده و دوستانش است.

علاوه بر کسب کارنامه های ممتاز که برای ما دیگر عادی شده، در همین سن مسلط به زبان انگلیسی و ترکی استانبولی است و آموزش زبان آلمانی را هم شروع کرده است.

در المپیاد ریاضی برای چندمین بار پیاپی موفق به کسب مقام های عالی شده و در مسابقات زبان انگلیسی کمبریج که سطحی بسیار بالا دارد، امسال موفق به کسب دیپلم شد.

رسالت من و پدرش برنامه ریزی و حمایت تا ورود علی به یکی از دانشگاه های مورد نظرمان در رشته پزشکی است که خودش هم بسیار علاقه مند است.

با کدام یک از همکاران یا شاگردان آقافیروز یا چهره های مشهور رفت وآمد خانوادگی دارید؟ با اکثر دوستان ایشان رفت وآمد داریم که می ترسم اسم ببرم و کسی جا بماند.

در مهمانی های خانوادگی آقافیروز بحث فوتبالی می کند؟ تا به حال شده از این بابت عصبانی شوید و از ایشان بخواهید بس کنند؟ اصلاً در تمام مهمانی های ما فقط حرف فوتبال است و بس! خود من هم ترجیح می دهم بحث فوتبال باشد تا چیزهای دیگر!
کلید واژه ها: سلامت – فوتبال – سلامت و نشاط – علاقه – فیروز – نشاط – همان – دعوا – گل و گیاه – حیوانات – بهداشتی – اقتصادی – موسیقی – شناختی – انتقاد – روزانه – اختلاف – مراقبت – پروژه – غذایی – مشغول – تحصیل – میزان – آخرین – مورد – بازی – نوید – بدون – روان – ورزش


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn64445455/%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85%DB%8C%3A-%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%84%D9%88%DB%8C-%D9%85%D9%86-%D8%AC%D8%B1%D8%A3%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%82%D8%A7