می توانید باغبان شوید | کلاس های آموزش کاشت گل و گیاهان در

تورج فرهادی از تنوع عناوین مطرح شده در این کارگاه های آموزشی یاد کرد و گفت: اصول نگهداری گیاهان آپارتمانی، سبزی کاری، پرورش انواع قارچ، ساخت گلجای زینتی، گیاهان دارویی و رابطه گیاهان دارویی با زیبایی از جمله موضوعاتی هستند که در این دوره آموزشی ارائه خواهد شد.

فرهادی در ادامه با بیان اینکه این دوره ها از اول مهر شروع شده و تا پایان ماه آذر ادامه خواهد داشت، گفت: علاقه مندان می توانند برای ثبت نام در این دوره ها و دریافت مشاوره گیاه پزشکی و گیاه شناسی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 55852121 تماس بگیرند.

کلاس های آموزش کاشت گل و گیاهان در فصل پاییز و نگهداری از آنها در مراکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه 19 برگزار می شود.

طبق برنامه زمان بندی شده این کلاس ها در مدارس، پایگاه های بهداشتی، سرای محلات و پایگاه های بسیج نیز تشکیل می شود.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، شهردار منطقه 19 با اشاره به اینکه این کلاس ها به منظور افزایش مشارکت شهروندان در حفظ و نگهداری فضای سبز و گل و گیاه به اجرا در آمده است، گفت: هر روز از ساعت 10 تا 11 در مراکز تام واقع در بوستان شریعتی و شهربانوی منطقه برگزار می شود.

کلید واژه ها: گیاهان دارویی – گیاهان – نگهداری – آموزش – گیاه – برنامه زمان بندی شده – کارگاه های آموزشی – گل و گیاه – فضای سبز – منطقه – پایگاه های بسیج – افزایش مشارکت – دارویی – آموزشی – برگزار – فرهادی – کلاس – پایگاه – شهردار منطقه – دوره آموزشی – مراکز – سرای محلات – زمان بندی – فصل پاییز – دوره – شهروندان – کاشت گل – اول مهر – مشارکت – کارگاه


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65330287/%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%BA%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D8%AF