صرافی کوینکس ، آموزش و مقایسه و ثبت نام ️

اگر در قسمت حساب، روی گزینه تنظیمات حساب کلیک کنید با صفحه مربوط به تنظیمات حساب مواجه می‌شوید که در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف این صفحه می‌پردازیم. اگر قصد دارید بدانید Anti-phishing Code چیست؟ بهتر است آن را با مثالی ساده بیان کنیم. همه درمورد هک حساب بانکی و سرقت اطلاعات کاربران توسط هکرها شنیده‌ایم. به فرایند دسترسی و سرقت اطلاعات حساب‌های شخصی فیشینگ گویند.

چطور در کونکس ثبت نام کنیم؟

نکته‌ای که لازم است در اینجا به شما یادآور شویم این است که برای بهتر به خاطر سپردن این کد از کلماتی استفاده کنید که تنها خود شما به آنها اشراف داشته و به خاطر سپردن آنها براتان راحت باشد. ۳- در گام بعدی روی گزینه Send Code کلیک کرده و کدی که برایتان ایمیل می‌شود را در قسمت مربوطه وارد کنید. البته لازم به ذکر است تا کنون صرافی کوینکس متحمل هیچ حمله فیشینگ و هکی نشده است اما کاربران لازم است احتیاط لازم در این خصوص را به عمل آورند.

۷. آموزش کسب درآمد در بخش Financial صرافی کوینکس

قیمت را در باکس closing price روی 50,000 قرار می دهیم و درصدی از پوزیشن را که می خواهیم ببندیم، انتخاب می کنیم. خوب همانطور که گفتم یکی از حسن های این صرافی عدم تحریم ما ایرانیاست. این صرافی بیشتر بدرد افرادی میخوره که در این حوزه قصد ترید و درامد دلاری دارند. کارگزاری فیبوگروپ ، یکی از بروکرهای معروف در سطح دنیا و محبوب در نزد ایرانی…

خیر؛ با انجام فرایند احراز هویت سقف برداشت روزانه از حساب کاربری صرافی کوینکس حذف می‌شود؛ اما بدون احراز هویت با پذیرش محدودیت برداشت ده هزار دلار در هر شبانه‌روز نیز می‌توانید در این صرافی فعالیت کنید. اگر می‌خواهید همواره از توکن CET برای پرداخت کارمزد استفاده کنید، باید به تنظیمات حساب کاربری خود در صرافی کوینکس وارد شوید. در بخش تنظیمات، تب Preference Settings را انتخاب کنید.

تیم CoinEx شامل اولین پذیرندگان رمز ارز با میزان بالایی از تجربیات بین‌المللی است. با این وجود، اگر ارجاعی وجود دارد که هنوز برایتان ثبت نشده است، می‌توانید به پشتیبانی سایت پیام بدهید. وقتی دوستانتان با کد ارجاع و پیوند شما ثبت‌نام می‌کنند به ازای هر سفارش تکمیل شده، «پاداش ارجاع» دریافت می‌کنید. می‌توانید بارها و بارها از پیوند ارجاع خود برای دعوت کردن از دوستانتان استفاده کنید.

گام دوم: بالا بردن امنیت اکانت

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه ثبت نام در صرافی کوینکس وب سایت خود باشید.

صرافی کوینکس ، آموزش و مقایسه و ثبت نام ️

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار