سقف کاذب شرکت آدلی آرابنا انواع سقف کاذب کناف سقف کناف قیمت سقف کاذب کناف

استفاده از این محصولات به عنوان دیوار جدا کننده اجازه می‌ دهد تا از گسترش آتش در فضای مورد نظر خود جلوگیری نمایید. از همین رو در مجتمع‌ های تجاری و شرکت‌ های مختلف کاربرد زیادی دارند. علاوه بر این برای پوشاندن سقف و دیوارها در خانه‌ های سنتی نیز می‌ توانند مورد استفاده قرار گیرند. رابیتس مصالحی هست که از کشش عرضی و پرس شدن ورق‌های گالوانیزه تولید و ساخته می‌شود.

  • • اگر قصد نصب یک پانل بزرگ نور فلورسنت (نظیر پانل داخل سرویس‌های بهداشتی و حمام) را دارید‌‌، خط خود را در فاصله‌ی ۱۵ سانتی متری بکشید تا پانل شفاف پلاستیکی خیلی به لامپ نزدیک نباشد.
  • روز به روز خلاقانه تر و مدرن تر می شود بنا براین برای انتخاب سقف دکوراتیو مورد نظر خود می توان به نمونه های موجود مراجعه کرد.
  • سقف دکوراتیو و تزئینی شیشه ای مقاومت کمتری نسبت به سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) دارد و موارد استفاده ی آن نیز کمتر می باشد.
  • همچنین می‌توانید تا حد امکان از بروز عیب‌ها و ایراداتی که پس از کار بوجود می‌آید، مانند خراب شدن سقف در اثر گذشت زمان جلوگیری کنید.

لبه و سطح این محصولات در امتداد طول آنها با مقوای محکم پوشیده شده است که از آنها در زمان حمل و نقل و قبل از استفاده و نصب محافظت می‌ کند. با شرکت مدرن دیزاین همراه باشید، برای خرید سقف کناف می توانید با شرکت تماس حاصل نمایید. در واقع کناف یکی از بزرگترین شرکت هایی است که صفحات پیش ساخته را اختراع و تولید کرده است.

سقف کاذب شیشه ای معمولا در آشپزخانه ها، پاسیو، گلخانه، سرویس بهداشتی، لابی هتل و ساختمان های بزرگ و … مورد استفاده قرار می گیرد. این سقف کاذب و دکوراتیو به صورت شبکه شبکه (مشبک) است که از انواع تایل گچی، تایل چوبی، پشم شیشه و ورق های آلومینیوم تشکیل میشود. در صورت نیاز به دریچه بازدید کناف (کی پلاس پارس)، خروجی های تهویه و چراغ های توکار باید پیش بینی های لازم برای حفظ استحکام سقف کاذب در نظر گرفته شود. ترکیب سقف دکوراتیو مشبک و یکپارچه باعث می شود که بتوان از انعطاف و مزیت های هر دو سقف بهره مند قیمت سقف کاذب شد. این سقف کناف (کی پلاس پارس) یک زیر سازی فولادی دارد که از سازه گذاری یک طرفه و پنل گچی یک لایه یا دو لایه تشکیل می شود. پنل گچی CLEANEO در این سقف کناف (کی پلاس پارس) دارای پانچ های دایره ای، مربعی و خطی است که برای تهویه هوا مناسب است.

این نوع سقف کناف (کی پلاس پارس) در مکان هایی که حجم تاسیسات بالایی دارند و عرض سقف آن کم است مورد استفاده قرار می گیرد و زمانی که امکان آویزگیری وجود ندارد از این سقف کناف (کی پلاس پارس) استفاده می شود. این سقف کناف (کی پلاس پارس) در اکثر مکان ها به عنوان سقف دکوراتیو فراوانی دارد. یکی از مزایای سقف دکوراتیو مشبک کناف (کی پلاس پارس) این است که می تواند با سقف دکوراتیو یکپارچه کناف (کی پلاس پارس) ترکیب شود. برای دسترسی راحت به سیم کشی های ذکر شده نیز راهی وجود دارد که می توان به دریچه بازدید (دریچه دسترسی کناف) اشاره کرد.

سقف کاذب شرکت آدلی آرابنا انواع سقف کاذب کناف سقف کناف قیمت سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف ثابت ، به دو صورت دکوراتیو و ساده یا یکپارچه قابل پیاده سازی است، سقف کاذب کناف ثابت دکوراتیو، شامل باکس ساده حاشیه، باکس نور مخفی حاشیه،سقف کاذب تونلی، کمانی، قوسی یا گنبدی و Asma tavan … می باشد که دست طراحان و معماران داخلی را در پیاده سازی ایده های خلاقانه برای پیاده سازی سقف کاذب در محیط هایی مثل سالن های ورزشی، رستوران ها، دکور بندی سقف مغازه ها، لابی هتل ها مکان های فرهنگی و هنری و… سقف کناف ساده به نصب پنل های گچی به صورت ساده و مسطح می گفته می شود و سقف کاذب دکوراتیو به سقف های اطلاق می شود که دارای طرح های خاص باشند. بنابراین برای آپارتمان پیشنهاد می شود که سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) مورد استفاده قرار بگیرد. سقف آکوستیک کناف (کی پلاس پارس) با تایل گچی pvc که دارای طرح های لوزی، الماس، یاقوت، حصیری و یا حتی ساده و بدون طرح ساخته می شود و با استفاده از پشم سنگ در این سقف باعث می شود تبدیل به یک سقف جاذب صوت شود.

سقف کاذب و دکوراتیو شیشه ای

با توجه به نوع سقف کاذب، نوع استفاده از مصالح و قیمت آن‌ها متغیر خواهد بود. عموما قیمت اعلام‌شده توسط متخصصان رابیتس بدون محاسبه مصالح است. سقف کاذب کناف با هدف کاهش ارتفاع سقف، نورپردازی و ساخت حجم دکوراتیو با استفاده از صفحات گچی اجرا می‌شود. این صفحات گچی عموما به‌صورت ساده یا دورباکس(نورمخفی) نصب می‌شوند. متخصصان هزینه سقف کاذب کناف را به دو صورت دستمزد صرف یا دستمزد به همراه مصالح اعلام می‌کنند و این عدد با توجه به عوامل و شرایط کار متغیر است.

قابلیت انعطاف پذیری بالای سیستم ساخت و ساز خشک به معماران این امکان را می دهد تا مفروضات مطلوب طراحی خود را به ظرافت هر چه تمام تر جامه عمل پوشانند. بخش اول ساخت شبکه‌ای فلزی که به سقف متصل می‌شود و در واقع بخش زبربن کار است. عمر سقف کاذب کوتاه است و ممکن است بعد از یکی دو سال نیازمند مرمت و بازسازی شود.

مزایا و معایب سقف کاذب

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار