جملات آموزنده کوتاه و بسیار زیبا از بزرگان

یونانیان باستان معتقد بودند که زندگی یک فرد در کبد متمرکز است و نه در قلب. دزدان دریایی و صلح طلبان نمی خواستند زیر بار این قانون بروند. مردانی که گوشواره به گوش داشتند به دماغه هورن یکی از خطرناک ترین مکان های روی زمین تبعید می شدند، مکانی که همیشه بارانی است و توسط کوه های یخی احاطه شده است. استفاده از مطالب اختصاصی سایت نمناک در سایر رسانه ها فقط با کسب مجوز امکان پذیر است.

  • هویج در اصل ارغوانی رنگ است و رنگ نارنجی امروزی به خاطر آن است که در قرن 17 میلادی هلندی ها با پیوند زدن هویج های مختلف رنگ نارنجی آن را پرورش دادند.
  • برخی از این نکات حتی به عنوان نکات آموزنده می تواند برای استفاده بهینه از موبایل های هوشمند مناسب باشد.
  • کاربران باید دقت داشته باشند که استفاده طولانی مدت و بدون رعایت نکات بهداشتی می تواند خطرات زیادی برای آنها به همراه داشته باشد.

ـ بیشترین حرف مورد استفاده در انگلیسی E و کمترین آن Q است.A را کشف کردوآن را برای چشم مفید دانست. ـ ۲۰ درصد آب شیرین جهان میان آمریکا و کانادا قرار دارد. ـ اختاپوس دارای بزرگترین چشمان است که گاهی به ۲۵ سانتیمتر یعنی اندازه یک توپ والیبال میرسد. ـ‌ از بین رنگها رنگ سفید برای زنبور عسل آرامش دهنده و رنگ قهوه ای ناراحت کننده است. ـ عمیق ترین دریاچه جهان دریا چه بایکال در روسیه است که ۱۹۴۰ متر عمق دارد.

اخبار متنوع

نکات جالب درباره موبایل می توانید بسیار گسترده بوده و در بخش های مختلفی این نکات را دانستنیها پزشکی بررسی کرد. در این مقاله قصد داریم تا برخی از مهم ترین و جالب ترین این نکات را با هم مرور کنیم. احتمالا شنیدن و اطلاع از این نکات برای شما نیز جذاب خواهد بود.

دانستنیهای علمی

ـ نازکترین پوست بدن ، پوست پلک وکلفت‌ترین پوست بدن را کف پا دارد. ـ پژوهشها ثابت کرده است که پشه بیشتر به سراغ کودکان وافراد بور میرود. ـ قدرت سیب در تحریک دستگاه عصبی از کافئین بیشتر است. ـ زرافه همواره ایستاده وضع حمل می‌کند و نوزادش از فاصله ۱۸۰ سانتیمتری به زمین میافتد. ـ اگر همه یخهای قطب جنوب آب شود بر سطح آب اقیانوسها ۷۰ متر اضافه می شود و در این صورت یک چهارم خشکیها زیر آب میرود. ـ هر قفل شماره‌دار ممکن است یک میلیون رمز داشته باشد.

دانستنی های جالب و مفید

ـ مغز فیزیکدان نابغه، آلبرت اینشتین ۱۵ درصد از حجم مغز انسان عادی بزرگتر بود. ـ رعد و برقی به طول ۶/۱ کیلومتر دارای الکتریسیته کافی برای روشن کردن یک میلیون لامپ است. کوتاه ترین جنگ در تاریخ جهان جنگی ست که بین بریتانیا و کشور آفریقایی زنگبار روی داد. حدود 4 گرم آهن در بدن انسان وجود دارد که این میزان برای رشد ناخن به اندازه ی 7.6 سانتی متر کافی است. روش استفاده از سنجاق سر– صدای ” مومو ” گاو ها در کشورهای مختلف جهان با هم متفاوت است، آنها لهجه های خاص خود را دارند درست مثل انسان. 32.آیا می دانید تمام رگ های خونی بدن 97 هزار کیلومتر است.

جملات نیم خطی عاشقانه (خیلی کوتاه و جذاب و ناب)

با عضویت رایگان در پلتفرم ستاره به گلچینی ازبهترین مطالب و منابع اطلاعاتی به زبان فارسی دست پیدا کرده و از ابزارها و امکانات مخصوص کسب و کارها نیز استفاده نمایید. جملات پند آموز کوتاه از انواع متن های پرطرفدار و جالب هستند و شما می توانید این متن هاب پرمحتوی را در شبکه های اجتماعی پرمخاطب نظیر تلگرام و …. گلچینی از اس ام اس های آموزنده و کوتاه را در سایت سماتک برای شما عزیزان گردآوری نموده ایم در ادامه جزئیات بیشتراس ام اس های آموزنده و کوتاه را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همره باشید. گزیده ای از جملات و سخنان تامل برانگیز جین وبستر بانوی رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس آمریکایی که آثار برجسته‌ای چون بابا لنگ دراز (۱۹۱۲) و دشمن عزیز (۱۹۱۵) را به‌رشته تحریر درآورده‌است.

جملات آموزنده کوتاه و بسیار زیبا از بزرگان

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار