جامعترین و تخصصیترین بررسی صرافی کوینکس برای ایرانی ها -ایران ارز دیجیتال

به نظر میرسد باتوجهبه سرمایهگذاریهای گسترده صرافی کوینکس و در حال پیشرفت بودن این صرافی CET گزینه مناسبی برای سرمایهگذاری بلندمدت است. انتخاب پرداخت کارمزد تراکنشها با رمزارز بومی کوینکس به نام تجاری CET باعث کاهش معرفی کامل صرافی کوینکس coinex ۳۰٪ کارمزد میشود. در نتیج معاملهگران همیشه نمیتوانند مستقیماً از یک رمزارز به ارز دیجیتال دیگر معامله کنند. برای کسب سود از طریق معاملات اسپات، باید زمان مناسبی وارد بازار شوید. بیشتر پلتفرمهای کریپتو بیش از ۱ درصد کارمزد دریافت میکنند، با این وجود کارمزدهای صرافی کوینکس معقول است و سود معاملاتی شما را زیاد کاهش نمیدهند.

برخلاف سایر پلتفرمهای رمزنگاری، CoinEx به شما اجازه نمیدهد که پول فیات را به صورت رایگان با استفاده از حواله بانکی واریز کنید، بلکه فقط از پلتفرمهای شخص ثالث برای پردازش سپردههای فیات خود استفاده میکند که میتوانند پرهزینه باشند. CoinEx راهی برای کسب سود از بیش از ۲۰ دارایی را ارائه می دهد، اما نرخ سود آن بسیار پایین است. صرافی کوینکس (CoinEx) دارای لیستی با بیش از ۵۰۰ ارز رمزنگاری شده برای تجارت است که در مقایسه با بسیاری از صرافی آنلاین ارز دیجیتال، گزینههای انتخابی بیشتری را برای خرید فراهم میکند. صرافی کوینکس در میان بیش از ۵۰۰ صرافی ارزهای دیجیتال فهرست شده در رتبه بندی سایت CoinMarketCap، در رتبه ۵۰ قرار دارد.در حال حاضر صرافی کوینکس به بیش از ۲۰۰ کشور خدمات میدهد و هیچ اطلاعات روشنی در مورد محدودیتهای جغرافیایی در سایت آن وجود ندارد. هر پردازشگر دارای ساختار کارمزد متفاوتی است، اما معمولاً کارمزد تعیین شده و همچنین نرخ مبادلهای یکسانی وجود دارد.

صرافی کوینکس (CoinEx) یک کارمزد پایه معاملاتی ۰.۲% دریافت میکند که نرخ مناسبی است، علاوه بر آن راههای مختلفی برای کاهش بیشتر کارمزد نیز وجود دارد. 3. سپس برای دریافت آدرس واریز Coinex خود گزینه “Copy address” یا “Show QR code” کلیک نمایید و آن را با کیف پول یا پلتفرم ثالثی که قصد دارید از طریق آن به حساب کوینکس خود رمز ارز واریز کنید، به اشتراک بگذارید. کوینکس همچنین تخفیفهای ویژهای برای ارائهدهندگان نقدینگی در عملکردهای بازارسازی خودکار خود ارائه میدهد. بازار AMM کارمزدها و قوانین خاص خود را دارد و رتبه بندی VIP و تخفیفهای CET برای این درصدهای کارمزد اعمال نمیشود.

دقت کنید که این بررسی به نوعی بیانگر میزان محبوبیت و البته میزان شناخته بودن این صرافی در جهان دارد. سطح و رتبه VIP به میزان توکن CET شما در صرافی و یا در کیف پولی که میتوانید به صرافی متصل کنید، بستگی دارد. در حالی که امکان واریز مستقیم وجوه فیات به حساب شما در صرافی کوینکس وجود ندارد اما میتوانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال از فیات استفاده کنید. با انجام این کار میتوانید امنیت حساب خود را ارتقا دهید اما به شرطی که از کلمات یا اعداد سخت استفاده نمایید.

پس جهت کم کردن ریسک خود تنها مقداری از ارز انتخابی خود را از بخش Spot به بخش Margin منتقل کنید. این پلتفرم از بیش از ۶۰ ارز فیات و ۶ شریک پرداخت شخص ثالث پشتیبانی میکند که پرداخت از طریق Visa یا Mastercard را نیز میپذیرند. صرافی کوینکس، یکی از معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است؛ زیرا برای ثبت نام در CinEX و استفاده از انواع خدمات آن، نیازی به استفاده از وی پی ان یا وی پی اس نیست. به شما پیشنهاد میکنیم قبل از سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی با متخصصان این حوزه مشورت کنید. برای مثال برخی پلتفرمها داراییهای سپرده گذاری شده را مجدد قرض میدهند و بخشی از بازده را به شما میپردازند که درصد ریسکی در پی خواهد داشت. میزان سودی که دریافت می کنید، بسته به ارزی که سپرده گذاری می کنید متفاوت است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار