تکنیک تزریق ژل لب مدل روسی مزایا و نحوه تزریق ژل لب با متد روسی هزینه تزریق ژل روسی

سلام خانم وقتتون بخیر.متاسفانه دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس فقط برای پزشکان میشه مجوز صادر کرد و دوره را برند هایی برای تزریق ژل لب برگزار کرد. تزریق ژل با هیالورون پن روشی جدید است که در آن تزریق بدون سوزن انجام می شود. در این روش، تزریق ژل توسط قلم هیالورون پن که حاوی هیالورونیک اسید است انجام می شود و هیالورونیک اسید با فشار هوای بالا به ذرات میلی میکرونی تبدیل شده و قابلیت عبور از منافذ پوست را پیدا می کند.

  • برای آن دسته از افرادی که هیچ وقت Cupid Bow طبیعی نداشته اند و می خواهند این کار را انجام دهند، این فرایند اندکی دشوارتر است و ممکن است برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه، به چندین جلسه تزریق فیلر، نیاز داشته باشند.
  • چرا که تزریق باید با تمرکز و دقت بیشتر و تنها در چند ناحیه خاص از لب‌ها انجام شود.
  • هزینه‌ی تزریق ژل در آرایشگاه‌ها و مکان‌های غیرمجاز دیگر معمولاً ارزان‌تر است.
  • برای اطلاع از هزینه دوره تزریق ژل و فیلر با شماره‌های موجود در پایین صفحه تماس بگیرید.
  • اگر دوست دارید برای مراسم های مهم از جمله چشن عروسی ، تولد یا مهمانی خاصی ، لب های خود را با تزریق ژل فرم دهی کنید بهتر است چند هفته قبل این کار را انجام دهید .

در واقع تفاوت این روش‌ با سایر روش‌ها این است که تزریق از میانه به سمت حاشیه لب‌هاست. در حالی که در سایر روش‌ها فیلر از مرز لب‌ها به سمت داخل تزریق می‌شود. تزریق ژل لب روسی به همراه مراحل آماده‌سازی پیش از کار بین 30 الی 45 دقیقه و حداکثر 1 ساعت طول می‌کشد؛ بنابراین این روش برای فرد چندان زمان‌گیر نخواهد بود و نیازی نیست یک روز کامل را برای این کار تعطیل کنید. در فرآیند تزریق ژل روسی قطرات ریز ژل با سرنگ‌های مخصوص به صورت عمودی و به ‌آرامی وارد لب فرد می‌شود. با برجسته سازی و تنظیم تقارن خطوط لب جلوه ویژه‌ای به لب‌ها بخشیده می‌شود. تزریق ژل لب مدل روسی یک از تزریقات پر تقاضا در کلینیک های زیبایی است که در این مقاله به روش اجرای آن و نتایج تزریق ژل لب به سبک روسی و مقایسه آن با روش های دیگر می پردازیم.

تزریق فیلر زیر چشم

تکنیک تزریق ژل لب مدل روسی مزایا و نحوه تزریق ژل لب با متد روسی هزینه تزریق ژل روسی

بعد سوزن را خارج کرده و با فاصله 5 الی 100 میلی متری بسته به نوع عارضه پوستی شما نسبت به تزریق اول، دوباره سوزن وارد پوست شده و خطی دیگر تزریق میشود. بعد از آن دوباره با همین سبک تزریقهای نقطه ای با زوایه ای مناسب نسبت به تزریق اول انجام میگیرد. از خوردن و آشامیدن بلافاصله پس از تزریق ژل لب خودداری نمایید؛ چرا که بافاصله پس از تزریق لب های شما همچنان تا مدت کوتاهی بی حس است و خوردن و آشامیدن می‌تواند منجر به آسیب رسیدن به لب های شما شود چرا که ممکن است مثلا لب هایتان را حس نکرده و آن را گاز بگیرید. این کلینیک با بهره گیری از بهترین پزشکان پوست، مو، زیبایی، لیزر و جراحی پلاستیک در اصفهان خدمات خود را ارائه می‌دهد. ⦁ پس از تزریق ژل لب بهتر است تا چند روز از کمپرس یخ استفاده کنید. البته بهتر است بدانید که ژل‌ها به مرور زمان خود به خود جذب می‌شود ولی گاها نارضایتی یا مشکلات ناشی از تزریق چنان بالاست که فرد نمی‌توانند مدت چندماه را برای جذب خود به خود ژل صبر کند و اقدام به تخلیه آن به هر طریقی می‌کند.

در تزریق ژل لب با حجم دادن و برجسته کردن حاشیه لب جذابیت و زیبایی صورت بیشتر می شود. در تصویر بالا نمونه ای از تزریق ژل لب به سبک روسی را مشاهده می کنید. همان طور که می بینید این مدل از تزریق کمی بزرگ و غیر طبیعی می باشد. شما می توانید جهات مشاهده تزریق ژل لب به صورت کاملا طبیعی و نچرال روی لینک زیر کلیک نمایید. تزریق فیلر لب به روش روسی به دو برابر زمان لازم برای تکنیک استاندارد خطی نیاز دارد.

بوتاکس یک پروتئین خالص طبیعی است که در دوز بسیار پایین برای همه افراد در جلسه اول تجویز می شود. تاثیر بوتاکس معمولا محدود به ناحیه تزریق شده می شود و به جاهای دیگر بدن سرایت نمی کند.بوتاکس یک نوروتوکسین است. این مواد سیستم عصبی را هدف قرار می دهند و فرآیندهای سیگنال دهی عصبی را که انقباض عضلانی را تحریک می کنند، مختل می کنند.

شرایط برگزاری دوره تزریق ژل و فیلر

افراد با زیباترین نژاد، دارای لب هایی بسیار زیبا هستند و جالب است بدانید که در لب های بالایی زوایایی تیز دارند. در این مقاله در رابطه با تزریق ژل لب روسی توضیحاتی در اختیارتان قرار داده و تصاویر قبل و بعد تزریق لب عروسکی را برای شما گردآوری کرده ایم. زمانی که تصمیم می‌گیرید فرم لب‌های خود را با استفاده از تزریق ژل تغییر داده یا اصلاح کنید؛ باید به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید تا بتواند مدل مناسب با ساختار صورت شما را تشخیص دهد.

تکنیک لب روسی چیست؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار