بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل چطور | zabannew

از یک زاویه، داستانی است در مورد حیوانات یک مزرعه که صاحبانِ  آدمی زادشان را نابود می کنند و مزرعه ی منور (Manor) را از کلیک چنگ شان در می آورند. اما اگر از یک زاویه ی دیگر آن را بخوانید، به انقلاب روسیه اشاره دارد و حیوانات در حقیقت نماد چهره های مهم سیاسی و گروه های مردمی هستند. مهم‌ترین مخالف (شخصیت منفی) خوکی به نام ناپلئون است که نماد ژوزف استالین (Joseph Stalin)، رهبر و سیاست مدار کمونیست شوروی است. رادیو برنامه ی جهان NHK برای افرادی که به ژاپن علاقه دارند عالی است.

  • یادگیری هر زبانی سختی‌های مخصوص به خود را دارد و زبان انگلیسی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
  • یک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی یا مرور واژگان روی موبایلتان نصب کنید، بهتر است نمونه‌ای باشد که واژه‌ها را در جمله به شما یادآوری کند.
  • هرگز برای کوچکترین اشتباه‌ها آنها را دعوا نکنید، بلکه سعی کنید آنها را برای نکاتی که یاد گرفته‌اند تشویق کنید.
  • در اولین قدم زبان آموزان باید شیوه گوش دادن به زبان جدید را بیاموزند و با تفاوت‌های تلفظی آن آشنا شوند.
  • به عنوان مثال؛ هر روز بعد از مدرسه یک بازی انگلیسی انجام دهید، یا قبل از خواب یک داستان انگلیسی با کودکتان بخوانید.

برای خودتان چند دفتر جداگانه داشته باشید هرکدام را به موضوعی از زبان انگلیسی اختصاص دهید و گام به گام آنها را تکمیل کنید. اگه دوست دارین که بیشتر آموزش ببینین، توصیه میکنم حتماً از دوره مکالمه بدون گرامر استفاده کنین. صفت توی جملات انگلیسی قبل از اسم یا بعد از فعل هایی مثل است، بود، شد، گشت، گردید، میاد.

هر هفته برای فرزندتان از کلمات جدید‌تری استفاده کنید و یا هر روز از فرزندتان کلمات جدیدی که یاد گرفته است را بپرسید. در موسسه تخصصی زبان کوییک میتوانید هر جلسه تعداد کلمات بیشماری را بی‌آموزید و همواره سعی کنید همه این کارها و یادگیری کلمات را حین بازی و خنده انجام دهید. برای کودکان خردسال، هم­زمان با خواندن کلمات به تصاویر اشاره کنید تا بتوانند آن­ها را به هم مرتبط کنند. به عنوان مثال ، وقتی می­گویید “the red bird”، از آن­ها بخواهید که به پرنده اشاره کنند.یک کتاب را بارها و بارها بخوانید تا کودکان به خوبی تمام واژگان آن را یاد بگیرند. برای آموزش واژگان جدید به کودکان دبستانی، می­توانید از کتاب داستان استفاده کنید. اگر به جمله یا اصطلاحی انگلیسی برخوردید که معنی آن را نمیدانستید سریعا به دیکشنری و نرم افزار های ترجمه رجوع نکنید .

نقش فعل اصلی در آموزش زبان انگلیسی

ابتدا هدف خود را مشخص کنید، برای یادگیری زبان از روش‌های متنوع کمک بگیرید و از طریق روش‌های مختلف به خودتان انگیزه دهید تا در فرایند یادگیری دلسرد نشوید. یک نوت بوک کوچک به همراه داشته باشید تا زمانیکه لغت جدیدی یاد میگیرید، آن را سریع یادداشت کنید. اگر وقت اضافه دارید، لغاتی که نوشته اید را مرور کنید.

این انیمیشن، بامزه است و از نظر فرهنگی هم اهمیت دارد؛ چون با جنبه های مختلف زندگی روزانه مثل مدرسه، کار و زندگی اجتماعی سر و کار دارد. این برنامه هم چنین از نظر کلمات عامیانه بی نظیر و یک منبع فرهنگی خوب است. نقش اصلی داستان، هومِر سیمپسون (Homer Simpson)، یک بازرس دست و پا چلفتی و بامزه است که در یک نیروگاه هسته ای محلی کار می کند. همسرش، مارج و سه فرزندشان هم، دیگر نقش های اصلی این برنامه هستند. تعداد زیادی کاراکتر دیگر هم در این انیمیشن حضور دارند. اگر زبان انگلیسی شما خوب است پس سعی کنید با فرزندانتان انگلیسی صحبت کنید.

آموزش زبان انگلیسی از اول تا آخر

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل چطور | zabannew
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار