بهترین اتاق فرارهای تهران همراه با انواع بازی ها لحظه آخر | allescape

خوشبختانه با افزایش محبوبیت این بازی جذاب، امروزه شاهد اتاق‌های فرار مختلف با سناریو‌های متفاوت در سراسر کشور هستیم. البته تا به امروز تنها در شهر‌هایی همانند تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، کرج، تبریز، اهواز و قزوین شاهد حضور اتاق فرار هستیم. اگر در حین بازی خسته شدید و خواستید آن را ترک کنید، باید با اپراتور تماس بگیرید.

در این اتاق فرار تهران ممکنه یک خودکشی مشکوک رخ داده باشه و راز این خودکشی تا به امروز پنهان مونده باشه! یا اینکه بازیکن‌ها جایی حضور داشته باشن که موجوداتی خاصی در اون محیط هستن و از گوشت و پوست انسان‌ها تغذیه می‌کنند. اینجا همون اتاق فرار ترسناکه و تمام قصه‌های این اتاق سرشار از ترس، دلهره و هیجان هستند. البته لازم به ذکر است بدانید که افراد 14 سال به بالا هم می توانند در این بازی شرکت کنند اما باید رضایت نامه، امضاء و کپی کارت ملی پدر و مادر وجود داشته باشد؛ همچنین وجود یک فرد بالای 18 سال در تیم ضروری است! همچنین حدود 90 درصد اسکیپ روم های تهران تایمی 60 دقیقه ای را برای بازیکنان در نظر گرفته اند، اما برخی دیگر 90 دقیقه بازی را به بازیکنان هدیه می دهند. از طرفی از همسایه‌های عمارت قدیمی شنیده‌اید که در این عمارت قدیمی فقط یک سرایدار زندگی می‌کرده است و صاحب خانه نیز در خارج از ایران اقامت دارد.

کارهایی برای زمان بیکاری در اتاق فرار

بهترین اتاق فرارهای تهران همراه با انواع بازی ها لحظه آخر | allescape اگر قبلا هم تجربه بازی دارید پیشنهاد می‌کنیم سبکهای متفاوت امتحان کنید و هرچه حرفه‌ای‌تر شدید سراغ بازیهایی با درجه سختی بیشتر برید. اگر از فیلم دیدن و زندگی در دنیای افسانه‌ای قصه‌ها خسته شدید و به دنبال یک هیجان جدید هستید، اتاق فرار می‌تونه یک انتخاب عالی براتون باشد. یک روز در هفته رو انتخاب کنید و رزرو اتاق فرار با تخفیف رو انجام بدید.

بهترین اتاق فرارهای جنوب تهران

به همین دلیل در ابتدای بازی کاملا وقت را هدر می‌دهند و هرچه به انتهای زمان نزدیک می‌شوند، متوجه خواهند شد که زمانی برای آنها باقی بهترین سایت اتاق فرار نمانده. گروه شرکت کنندههمانطور که اشاره کردیم، این بازی به صورت گروهی قابل اجرا است. این یعنی نمی‌توانید به صورت انفرادی بازی کنید و هم چنین نیاز به همکاری با سایر اعضای تیم دارید.

آشنایی با فضای اتاق فرار

اگر شما نیز عاشق اتاق فرار باشید و بخواهید اطلاعاتی کسب کنید که اتاق فرار کجا خوبه؟ یا بهترین اتاق فرار در تهران کجاست! باید با ما همراه شوید تا لیست بهترین اتاق فرار در تهران را مرور کنیم. در سراسر جهان اتاق فرارهای بسیار زیادی وجود دارد که بسیاری از آن‌ها ارزش امتحان کردن را دارند، اما قبل از شرکت در این بازی‌ها بهتر است بدانید که قوانین رایج در ایران با قوانین کشورهای دیگر مشابه نیست. هدف سازمانی در مای اسکیپ، اولین و بهترین بودن در تمامی عرصه های اتاق فرار بوده و خواهد بود.

  • بازی اتاق فرار شما را وارد یکی از این داستانهای هیجان انگیز می کند و شما در آن نقش اول را خودتان بازی خواهید کرد.
  • بازی اسکیپ باکس از سری بازی‌های موسوم به لگاسی است و با توجه به فرآیندهای بازی یکبارمصرف است.
  • با توجه به معماهایی که در بازی طرح شده‌اند، این اتاق فرار از درجه سختی نسبتا بالایی هم برخوردار است، پس حین بازی باید کاملا حواس خود را جمع کنید و با کار تیمی بازی را پیش ببرید.
  • این امکان برای همه کاربران سایت و اپلیکیشن مای اسکیپ ( هم در سطح مجموعه دار و هم در سطح پلیر ) قعال است و همه کاربران میتوانند از این آپشن استفاده کنند.
  • این اتاق فرار با دارا بودن جذاب‌ترین سناریو‌های معمایی می‌تواند نظر شرکت کنندگان در اتاق فرار را جلب کند.
  • مخاطب اسکیپ روم دایرفول آقایان و بانوان‌اند و تعداد نفرات هم از ۴ تا ۱۰ نفر بوده و هر سانس بازی ۶۰ دقیقه است.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار