با پرده هوشمند مدیریت انرژی را در دست بگیرید! رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری های نوین-خانه هوشمند آکو

با پرده هوشمند مدیریت انرژی را در دست بگیرید! رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری های نوین-خانه هوشمند آکو

در خانه های جدید معمولا پرده ها توسط ورودی افراد یا کنترل کننده سوئیچ ها بدون نیاز به استفاده از دست کنار می روند. این تجهیز بیشتر مورد استفاده افرادی که گل و گیاه در منزل دارند میشود. درواقع پرده ها از روشنائی روز استفاده می کنند و در شب به حالت اولیه خود برمیگردند.

محصولات پرده

امروز پس از گذشت ده سال با افتخار در کنار شما هستیم، با دستاوردهایی که حاصل اعتماد شما و پشتکار ما بوده است. حسگر های به کار رفته در کرکره برقی به تبلت ، رایانه و موبایل وصل میشن از این رو میتونم اعلان ها را دریافت کنم و تنظیمات مورد نظرم را برای آن اعمال کنم . این پرده ها به راحتی میتونن حضور افراد را در منزل شبیه سازی کنند و قطعاً چنین موضوعی تاثیر زیادی در افزایش امنیت منزل خواهد داشت چون که بیشتر اوقات خانه من خالی است .

  • براکت های سقفی و دیواری مورد نیاز در مجموعه گنجانده شده است تا قبل از نصب نیازی به تهیه لوازم جانبی اضافی پرده برقی هوشمند نداشته باشید.
  • این ریموت ها در انواع مخالف یک کاناله تا ۹۹ کاناله عرضه میشن و تعداد بالای کانال نشان دهنده تعداد موتور بیشتر برای کنترل پرده می باشد پس به وسیله ریموت میشه چند موتور را به طور جداگانه یا همزمان جا به جا کرد.
  • موتور پرده هوشمند قادر به تغییر وضعیت پرده، طبق فرامین کاربر از طریق اپلیکیشن Linkap Smart یا بر اساس سناریوی از پیش تعیین شده است.
  • مواد ضخیم پرده های خاموش کننده صدا را نیز تا حد زیادی قطع می کند ، در حالی که گرما یا سرما را در داخل به دام می اندازد.

متأسفانه برای یکپارچه سازی کامل خانه هوشمند به یک کنترلر جداگانه نیاز است. با این حال ، اگر می خواهید درمان های موجود پنجره را به سایه های هوشمند تبدیل کنید ، این یک گزینه عالی است. سایه های هوشمند SOMA با زنجیر یا طناب مهره ای به هر سایه پنجره متصل می شوند و می توانند در سه دقیقه خودکار شوند. طناب از طریق دستگاه Soma Smart Shades تغذیه می شود ، که به طور خودکار سایه ها را به دستور شما باز و بسته می کند.

مهمترین فاکتورهای خرید پرده کرکره چوبی

اما، سازندگان با ایجاد تنظیمات در اندازه ریل، انتخاب گزینه مناسب برای یک اندازه خاص را بسیار آسان کرده اند. اندازه ریل قابل تنظیم است تا بتوانید به راحتی دستگاه را قبل از نصب آن تنظیم کنید. با این حال، باید حداقل و حداکثر اندازه را بررسی کنید تا بتوانید مطمئن شوید که اندازه مناسب مورد نیاز شما با ریل پرده امکان پذیر است.

یکی از فواید پرده هوشمند این است که می‌توانید به آسانی نور طبیعی اتاق خود را تنظیم کنید. این امر باعث می‌شود که نور طبیعی بخشی جدایی‌ناپذیر از خانه‌ی شما شود. مطالعات نشان داده است که نور طبیعی سلامتی انسان را تقویت می‌کند و با استفاده از پرده‌ی هوشمند می‌توانید میزان اتکا به نور طبیعی خورشید در خانه را افزایش دهید. سوال بیشتر خریدارن محصول پرده های هوشمند این است که آیا پرده برقی با ریل عرضه میشود؟ این محصول به طور ویژه به جهت لزوم نصب موتور لاز…

آیا می توان به پرده برقی زمان داد ؟

این پارچه ها معمولاً به میله یا ردیف بالای پنجره متصل می شوند و به صورت افقی باز می شوند. مانند سایه، آنها هیچ راه حل نیمه نور را ارائه نمی دهند، اما در صورت لزوم می توان آنها را با سایه یا پرده استفاده کرد. علاوه بر ورود یا مسدود کردن نور، آنها می توانند از دست دادن گرما جلوگیری کنند، اشعه ماوراء بنفش را مسدود کرده و با فشردن یک دکمه حریم خصوصی را از دنیای خارج ایجاد کنند. با استفاده از فناوری هوشمند، پرده های شما باز و بسته می شوند وقتی به آنها می گویید یا در برخی موارد، هنگامی که درجه حرارت خانه شما خارج از محدوده دلخواه است. با استفاده از سیستم پرده برقی هر پرده با هر سایز و ارتفاعی حتی به صورت خم قابل کنترل از هر نقطه و هر زمانی می باشد .

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار