ایده و ترفندهایی برای اسباب کشی آسان

اگر کندانسور لوله ای مشکی رنگ به صورت ایستاده با پشت یخچال چسبیده بود باید بسته بندی اثاثیه منزل آن را بشویید. کابل برق را به طور کامل جمع نموده و آن را با چسب به پشت یخچال ببندید. شلنگ ها و لوله های لوازمی چون ماشین ظرف شویی، لباس شویی و اجاق گاز باید قبل از جا به جایی جمع و بسته بندی گردند . زمانی که یخچال سرمایش ندارد و موتور یخچال روشن است و فن ها هم کار میکنند البته در یخچال هایی که فن ندارند فقط موتور روشن است و سرمایش ندارید.مشکل مربوط به گاز یخچال می باشد که در این وضعیت یخچال یکسره کار میکند ولی لوازم یخ نمی بندد و یخ زدگی هم در قسمت اواپراتور ها وجود ندارد و اواپراتور عرق کرده و یا خشک است و یا ممکن است یخ زدگی داشته باشد ولی یخ زدگی پفکی مانند و نصف اواپراتور را گرفته باشد و نصف دیگر آن خشک یا عرقی باشد مربوط به گاز یخچال می باشد. خوب است یخچال از هر نوع که باشد به صورت عمودی جابجا شود تا گاز داخل آن تکان نخورده و یخچال آسیب نبیند.

2. حتما روی هر کارتن با ماژیک محتویات درون آن را قید نمایید تا به هنگام باز کردن لوازم در منزل جدید سردرگم نگردید . در صورت استفاده از کارتن بزرگ نیز بهتر بوده نصف فضا را به کتاب ها اختصاص داده و مابقی را با لوازم سبک تر پر نمایید . لباس، کتاب ها، اشیاء تزیینی و کلیه لوازم کوچک و بزرگ منزل که قرار است در بسته ها قرار داده شوند را جمع آوری کنید. به هنگام اسباب کشی و حمل مبل ها حتما مراقب بوده که که به دیوار و یا دیگر لوازم منزل اصابت نکنند . چنانچه روکش مبل در اختیار داشته آن را بر روی مبل کشیده وگرنه از پارچه ای برای پوشش مبل ها استفاده نمایید . مانند کتاب ، فرش ، لوازم آشپزخانه، تلویزیون، پتو ، سیستم صوتی و چند عدد محدود مبل یا صندلی. در صورت در اختیار داشتن کارتن اصلی این لوازم می توان آن ها را درون کارتن خود قرار داده و بسته بندی نمایید اما چنانچه به آن دسترسی نداشته باید از پتو برای پوشش دهی این لوازم استفاده کنید . در صورتی که کارتن اصلی یخچال را در اختیار داشته از آن استفاده نموده و در غیر این صورت دور یخچال را با یک پتو خوب بپوشانید .

به این ترتیب هنگام فعالیت کارگران حمل بار و اثاث کشی در زمان آماده سازی لوازم شما جهت ارسال به مقصد، نه تنها لباس های شما با قرار دادن در کارتن های رگال دار، چروک و یا کثیف نمی شوند بلکه سرعت کار نیز بیشتر می شود. همچنین برای لباس هایی که حمل آن ها نیازی به کارتن رگال دار ندارد استفاده میشود. از مهم ترین تجهیزات بسته بندی میتوان به کارتن ، چسب پهن و سلفون اشاره کرد که باید از با کیفیت ترین محصولات باشند تا سلامت وسایل شما را تضمین کنند. حتما روی کارتن آن ها عبارت شکستنی را یادداشت نمایید تا به هنگام حمل دقت بیشتری به کار گرفته شود . وقتی که شما عزیران یا حتی افراد متخصص در امر بسته بندی وسایل کارتن ها و تجهیزات بسته بندی وسایل را در اختیار داشته باشید به راحتی میتوانید تمامی وسایل را با روش های صحیح بسته بندی کنید که هیچ خسارتی به وسایل وارد نشود.

در مورد نحوه صحیح جدا کردن اجزاء مبلمان میتوانید به دفترچه راهنمای تولیدکننده مراجعه کنید. گرانی عمده فرستندگان لوازم منزل بسلامت رسیدن بارشان با صرف هزینه مناسب بمقصد مورد نظرشان در کشور استرالیا می باشد. لاجیستوپک دارای تجریه سالیان متمادی در بسته بندی اصولی با ارائه خدمات بار هوایی مناسب میباشد. شرکت باربری فردین تجارت که یکی از شناخته ترین و مطمئن ترین باربر های تهران است علاوه بر خدمات باربری و بسته بندی وسایل ، خدمات فروش کارتن و تجهیزات بسته بندی وسایل را هم ارائه میدهد زیرا گاهی وقت ها مشتریان توانایی بسته بندی اصولی وسایل را دارند اما تجهیزات و کارتن های ضخیم بسته بندی را ندارند و به همین علت ما برای راحتی مشتریان این خدمت را نیز به لیست خدمات خود اضافه کردیم که در ادامه بیشتر با این موضوع آشنا میشوید. لاجیستوپک مجری بسته بندی اصولی بااستفاده ازبهترین متریال، برای بسته بندی لوازم منزل شما جهت ارسال بار به استرالیا میباشد. این مورد از لیست شرکت های حمل و نقل در تهران آماده هرگونه حمل و نقل اثاثیه منزل، گاوصندوق، اثاثیههای حجیم (یخچال ساید با ساید و انواع شیشههای نهارخوری، جهیزیه عروس، مبلمان و هرگونه کالای دیگر میباشد.

برای معرفی انواع کارتن های بسته بندی دایکاتی موجود در بازار میتوان به کارتن سوراخ دار (مثل کارتن موز)، تلسکوپی، کارتن دایکات بدون درب (مثل کارتن لوازم خانگی) و … به زودی شرکت ما محصولاتی همچون کارتن کتابی، کارتن آرشیو و بسیاری از لوازم بسته بندی را به سبد محصولات خود اضافه خواهد کرد. در حال حاضر ما محصولاتی از قبیل کارتن آماده ، کارتن پستی ، کارتن اسباب کشی ، نایلون حبابدار ، پاکت پستی ، پاکت حبابدار ، پاکت متالایز ، پاکت لمینت ، چسب پهن و سلفون را آماده ارائه به شما عزیزان کرده است. یکی از اشتباهات رایج در بسته بندی اثاثیه منزل این است که متوجه شوید کارگران حاضر نیستند برخی از اثاثیه تان را با ماشین حمل بار جابجا کنند، چرا که این لوازم طبیعتاً خطرناک و مضر میباشند. باربری و اتوبار “ظریف بار” با پوشش دهی سراسر تهران و سرویس دهی شبانه روزی و اعزام پرسنل حرفه ای و خوش برخورد به محل مورد نظر ،شما را در انجام یک اسباب کشی آسان و بی استرس یاری می کند؛ قبل از انجام مراحل اسباب کشی کافی است با باربری و اتوبار تهران تماس بگیرید؛ ما در سریع ترین زمان ممکن در محل موردنظر شما حاضر می شویم.

در صورت نداشتن مشکل مالی می توانید برای این کار از شرکت های باربری رشت کمک بگیرید چرا که این شرکت ها افرادی متخصص را برای انجام کار های شما در نظر گرفته که از تجربه کافی برخوردار بوده و لوازم شما را بسیار با احتیاط بسته بندی می نمایند . هزینه تعمیر یا تعویض برخی وسایل را در نظر بگیرید و با توجه به آنها اقدام به هر گونه عمل در باربری و اسباب کشی داشته باشید. تعمیر یا تعویض یخچال؟ کارتن عادی : کارتن هایی که با استفاده از دستگاه های مخصوص کارتن ساز در کارگاه ها و یا کارخانجات تولید می شوند و دارای تلورانس حداقل دو میلی متر می باشند. 4. بعد از قرار گیری وسایل در کارتن تمامی فضا های خالی باقی مانده را با پوشش مناسبی پر نمایید تا در حین اسباب کشی کارتن مچاله نشود . سعی کنید وعده های غذایی را در خانه تهیه کنید تا از تمام غذاهای باقی مانده استفاده کنید.

قبل از رسیدن موعد اسبابکشی، تمام جوانب را بررسی کرده و در صورت نیاز هماهنگیهای لازم را به عمل آورید. چون کارگران بسته بندی بسیار حرفه ای و آموزش دیده می باشند و در نهایت شما در خانه جدید به همراه وسایلتان بدون هیچ ونه خسارتی خواهید بود. 5. برای بسته بندی کتاب ها از کارتن های بزرگ استفاده نکنید چرا که جا به جایی آن ها بسیار دشوار خواهد بود. بر روی کارتن هایی که درون آنها لوازم و اشیاء شکستنی قرار داده می شود حتما ذکر کنید که شکستنی هستند. آنقدر به حافظه تان اطمینان نداشته باشید که حس کنید نیازی نیست جعبههای بسته بندی لوازم را برچسب بزنید.

پس از بسته بندی روی جعبهها برچسب بزنید. اگر این مورد است ، پس باید به جای دیگری مراجعه کنید. معمولاً انتظار می رود که زنان در خانه حتی اگر حرفه ای کار کنند ، برای خانواده آشپزی می کنند. این گزینه وجوددارد که وسایل منزل خودرا در کانتینر 20 یا 40 فوت بصورت حمل بار دریایی به استرالیا بفرستید. تسلط دارید، به سادگی می توانید پروژه ترجمه بگیرید و در خانه بدون نیاز به سرمایه اولیه و ابزار کار خاص “، درآمد کسب کنید. با این وجود به سرمایه بالایی هم برای شروع کار نیازی نیست. برای شروع کار درصورتی که با این حوزه آشنایی ندارید، لازم است یک دوره مقدماتی کوتاه را بگذرانید و با سرمایه اندک، پا به عرصه بازارهای مالی بگذارید. هنگام بسته بندی وسایل منزل حواستان باشد که بعد از ریختن لوازم داخل کارتنها و بستن در آن با نوارچسب پهن، حتما روی جعبهها بنوسید که چه وسایلی داخل آن است و برای کدام قسمت خانه است.

همانطور که میدانید و در ابتدا گفته شد برای اسباب کشی راحت و بدون خسارت بهتر است تمامی وسایل خود از کوچکترین تا بزرگترین وسایل را بسته بندی کنید و بعد اقدام به اسباب کشی و جابجایی کنید پس بسته بندی وسایل یک امری مهم است که بسیار هم به راحتی اسباب کشی کمک میکند. لذا فرصت کافی در اختیار داشته تا خوب برنامه ریزی کنیم. بسته بندی تلویزیون با شرکت های اسباب کشی تخصصی در رشت چگونه است ؟ لازم است بدانید تعداد محدودی شرکت باربری هستند که هم خدمات باربری بین المللی ، هم بسته بندی و هم فروش تجهیزات بسته بندی و هم باربری درون شهری و برون شهری را ارائه دهند و باربری فردین تجارت تمامی این خدمات را با کیفیت های عالی و قیمت های مناسب توسط کادری با تجربه ارائه میدهد و همین نکات باعث شده که یکی از بهترین باربری های تهران شناخته شود.

ما بهترین خدمات بسته بندی با پک مجهز و پرسنل مجرب بسته بندی در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهیم. ما در کنار شما هستیم تا کار بسته بندی اثاث و اسباب کشی خود را به بهترین شکل انجام دهید. اسباب کشی یکی از آن فرایندهای پر از جزئیات و البته سخت و تا حدودی کلافه کننده است که انجام آن برای بسیاری از افراد اجتناب ناپذیر است اما باربری شهر این کار را آسان کرده است. شرکت باربری فردین تجارت چند سالی است که بجز ارائه خدمات باربری ، خدمات فروش لوازم و تجهیزات بسته بندی را نیز آغاز کرده است. تمامی وسایل و لوازم منزل یا حتی اداره باید به گونه ای بسته بندی شوند که در طول مسیر جابجایی کوچکترین صدمه ای به آنها وارد نشود و برای این کار باید از تجهیزات و لوازن بسته بندی وسایل استفاده شود.

بادتان باشد که روی وسایل شکستنی لیبل بزنید . حتما یخچال را به صورت عمودی حمل نموده و بعد از رسیدن به منزل جدید نیز دو تا سه ساعت منتظر مانده و بعد یخچال را به برق بزنید . بسته بندی کارتن تاشو این امکان را برای شرکت ها فراهم می کند تا مارک های خود را به طور خلاقانه با محصول خود استفاده کنند و توسعه دهند. تا سلامت وسیله های داخل کارتن به خطر نیفتد. فرش ها را به صورت لوله ای پیچیده و ریشه های آن ها را بین پارچه ای قرار داده تا کثیف نشوند. پارچه و روزنامه باطله: استفاده از پارچه و یا روزنامه باطله جهت پیچیدن به دور لوازم و ظروف شکستنی به گونه ای که با چیدن آن ها داخل کارتن به یکدیگر ضربه نزده و دچار شکستی هم نشوند لازم و ضروری است. اگر رنگ مبلمان روشن است، بهتر است و از طرفی قسمتهای بیشتر از مبلمان از پارچه تشکیل شده باشد، بهتر است کل مبلمان را با نایلونهای حبابدار بپوشانید. اگر میتوانید چنین کاری را انجام دهید، حتما آن را امتحان کنید.

اگر شما در زمینه سرمایهگذاری ایمن تبحر دارید، میتوانید از این دانش ذاتی برای مشاوره دادن به دیگران استفاده کنید. شما می توانید لوازمی را که دیگر برایتان کارایی نداشته را دور بیندازید و اگر قابل استفاده بوده آن ها را به افرادی که احتیاج دارند ببخشید. خستگی و استرس اسباب کشی یکی از معضلاتی است که برای افراد پیش می آید در حالی که با استخدام کارگر اسباب کشی از میان افراد حرفه ای و با تجربه می تواند بدون استرس و خستگی کار اسباب کشی ما را انجام دهد. همیشه افراد زمانی که قصد اسباب کشی و نقل مکان را داشته در گیر استرس ها و اضطراب هایی می گردند که بخش اعظم آن به خاطر مشکلات بسته بندی وسایل و احتمال آسیب دیدن لوازم منزل می باشد . بخش هایی از یخچال را که قابل جدا شدن هستند را در آورده و یا آن ها را با چسب به یخچال محکم نمایید. در هر حال انجام این پروسهی طولانی و چند مرحلهای نیاز به آمادگی و اطلاعات قبلی دارد که باید آنها را به خاطر بسپارید. 5. هرگز مبلمان را در طول زمین نکشید. در صورتی که حجم وسیلهٔ ارسالی، از ابعاد مناسب پاکت بزرگتر باشد، در طول مسیر، اطراف پاکت پاره شده و محتویات آن آسیب خواهند دید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار