انواع پله برقی براساس کارکرد و نوع طراحی + موارد مهم در استاندارد

شرکت صنعتی بهران آسانبر، آسانسورهای خود را سه دسته ی اقتصادی و کلاسیک و حرفه ای تقسیم بندی کرده و روانه بازار می کند. این آسانسور ها دارای مزیت هایی همچون مرغوبیت تجهیزات ، مصرف بهینه انرژی به دلیل بهره گیری از سیستم های گیرلس و فناوری های ذخیره انرژی ، و همچنین استفاده از VVVF و سازگار با محیط زیست است که به عنوان یکی از اصلی ترین انتخاب های شرکت های فعال در زمینه آسانسور می باشند. شرکت بهران آسانبر علاوه بر تامین نیازهای داخلی، به دنبال انجام پروژه های منسجم مانند صادرات به سایر کشور های دیگر می باشد. این شرکت برای تولید محصولات خود مانند موتور آسانسور بهران از نرم افزارهای بسیار قوی و پیشرفته استفاده می کند. ساختار و طراحی این محصولات طوری است که به کمترین فضای برای نصب و عملکرد نیاز دارند و به آسانی در ویلاها ، منازل مسکونی جدید و قدیمی نصب می شوند.

  • در طول مسیر خرپا، این چرخها در حداکثر فاصله نسبت بهم قرار گرفته اند که باعث می شود تا هر پله نسبت به پله قبله زاویه 90 درجه ایجاد کند.
  • دو انتهای خرپا به پلتفرم های پائین و بالا متصل شده و این پلتفرمها با بستهای فولادی و یا استفاده از بتن ریزی به طبقات این سایت را مرور کنید متصل می شوند.
  • در این صورت می توان درب آسانسور را در مجاور درب آپارتمان و از راه پله کار کرد.

شرکت هیدروفرکو یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده انواع آسانسور هیدرولیکی، بالابر هیدرولیکی و آسانسور خانگی در کشور می باشد. در این مقاله قصد داریم این شرکت را به صورت کامل معرفی نموده و همچنین در رابطه با محصولات، خدمات، گواهینامه ها و قیمت محصولات و خدمات این شرکت صحبت کنیم. در این نوع آسانسور ها نیازی به وجود اتاقک برای جداسازی موتور از آسانسور نمی باشد. این آسانسورها مناسب برای ساختمان هایی که دارای فضای کم هستند می باشد.

گزارش بازار آسانسور و پله برقی فرانسه 2022-2027

اتخاب موتور برای هر پروژه ای ممکن است متفاوت باشد و بر اساس طول، عرض و اندازه پله برقی موتورهایی با ظرفیت 5.5 کیلووات تا 11 کیلووات استفاده می گردد. گیربگس یک جعبه ای است که از چندین چرخ دنده تشکیل می شود، در موتورهای پله برقی با استفاده از گیربکس گشتاور موتور را افزایش داده و نیروی مورد نیاز برای حرکت پله برقی به دست می آید. ساختمان‌ها نیز بر اساس ارتفاع به چهار گروه زیر تقسیم می‌شوند که در طراحی آسانسور و پله برقی بسیار مهم و تأثیرگذار است. وجود۷ ایستگاه خط تولید الکتریک روتین و ۱۴ ایستگاه سفارشی و استفاده از تجهیزات جهت مکانیزه کردن خطوط تولیدی از قبیل کانوایر خط تولید، سایت های پنوماتیک و انواع جرثقیل در این خط باعث شده است تا طیف وسیعی از نیازهای مشتریان را با تولید محصولات متنوع و خاص پوشش دهیم. مواردی که ذکر شد به عنوان اصلی ترین و مهم ترین تولیدات شرکت صنایع مهندسی هیدروفرکو به شمار می آید و تمامی این تولیدات از استاندارد های روز جهانی برخوردار هستند.

پیش از آنکه همه چیز درباره برق اضطراری آسانسور را مورد بررسی قرار دهیم باید به نکته‌ای اشاره کنیم…. پیش از آنکه به بررسی نکات استفاده از آینه در کابین آسانسور بپردازیم، لازم است کمی در رابطه با… در حجره جو کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما حجره جو هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند. پله‌برقی باید قابلیت حرکت در دو جهت پایین و بالا (فقط توسط تکنسین مربوطه) را داشته باشد.

مراقبت و ضدعفونی هوا و استریلیزاسیون کردن کابین آسانسور

انواع آسانسور برای ساختمان‌های تجاری پیش بینی‌ها نشان می‌دهد که ارزش بازار جهانی آسانسور و پله برقی تا سال 2029 به… در این مرحله کارفرما در قالب شرکت طراحی و مونتاژ و نصب آسانسور درخواست بازرسی را در سیستم بازرسی آسانسور که تحت نظر سازمان ملی استاندارد است ثبت می نماید و موسسه استاندارد ایران امر بازرسی را به یک شرکت بازرسی آسانسور که دارای پروانه تایید صلاحیت می باشد محول می نماید. گران قیمت ترین پله برقی های موجود، پله برقی های غیرتجاری می باشند. این پله برقی ها معمولا در ایستگاه های مترو، فرودگاه ها، در مراکز شلوغ و پر رفت و آمد نصب می گردند، و توانایی این را دارند که در طول 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی تردد افراد باشند. اکثر موتورهای پله برقی گیربکس دار هستند، وظیفه موتور پله برقی تبدیل نیروی الکتریکی به نیروی مکانیکی برای حرکت پله برقی می باشد.

اهمیت به نیروی انسانی در این مجموعه منجر به استقرار واحد HSE در کارخانه باعث شده است که ضمن افزایش بازدهی و نشاط محیط کار، کاهش حوادث نیروی انسانی و … را به همراه داشته است که در نتیجه منجر به کاهش قیمت تمام شده محصول و حفظ منابع انسانی نیز می گردد. همچنین استقرار و پیاده سازی سیستمERP در مجموعه باعث ایجاد یکپارچگی فرآیند های سازمان، تسریع در انجام فرآیندها و کاهش هزینه های عملیاتی و … شده است. از جمله برند های رایج موتور گیربکس در بازار ایران می‌توان به برندهای ساسی، الکمپ، مونتاناری، فیا و بهران اشاره نمود. موتورهای گیربکس در نوع دیگری از دسته‌بندی به دو گروه Open Loop و Closed Loop تقسیم می‌شوند.

انواع پله برقی براساس کارکرد و نوع طراحی + موارد مهم در استاندارد

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار