آموزش تعمیر برد پکیج در مدلهای مختلف تعویض برد پکیج | آموزشگاه آپادانا تبریز

برد پکیج یکی ازبخش‌های مهم و اصلی پکیج است، در واقع مغز و مقر فرماندهی پکیج است. صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ برنامه‌ای انجام دهید. بازار مجهز به سپر امنیت است که برنامه‌ها را توسط آنتی ویروس‌ها بررسی کرده و به محض شناسایی برنامه‌ی مخرب، به کاربر اعلام می‌کند که آن برنامه را از دستگاه خود پاک کند. تعدادی از هنرجو ها هم با شروع دوره به کار آموزی میپردازند و بهترین گزینه این است که در دوره ها شرکت  کنید به صورت حرفه ای وتخصصی سیستم ها را فرا بگیرید و از اواسط دوره به کارآموزی بپردازید. انتخاب و سپس طراحی دوره‌های ایده پاژ پس از تحقیقات کامل نیازهای  بازار کار و اشتغال انجام می‌شوند؛ به این معنا که ایده پاژ فقط دوره‌هایی را برگزار می‌کند که بازار کار ایران به فارغ التحصیلانش نیاز مبرم دارد. برد کنترل جرقه زن در داخل قسمت محفظه ی برد وجود داردو بر روی برد اصلی مونتاژ شده است و موظف به جرقه زدن می باشد و شعله را کنترل می کند که این قطعه برای اینکه بتواند کارش را انجام دهد یه یک ترانس نیاز دارد که دارای ولتاژ بالاتری است.

تمامی خدمات انجام شده در مجموعه امدادکاران دارای گارانتی تضمین کیفیت است و این مجموعه به اصول رضایت مشتری پایبند است. که برای بازدید دستگاه حضور پیدا کنند، تا با تشخیص اشتباه شما را متحمل هزینه نکنند. موتورخانه معمولا نیازمند یک محیط هرچند کوچک در خارج از فضای منزل است که این محیط یک اتاق و یا یک انباری می‌تواند باشد.

تعمیرات لوازم خانگی

سرویس‌های دوره ای پکیج معمولا به صورت شش ماهه یا یک ساله انجام می شود، که این امر موجب افزایش طول عمر دستگاه می گردد. که بعد از بررسی کامل برد رله مربوط به فرمان به این قسمت‌ها باید تعویض شوند. این دو قطعه یعنی رله فن و پمپ دستگاه یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که در برد پکیج رخ می‌دهد.

  • برای اینکه بتونید قطعات رو تست کنید نیاز دارید که بتونید با مولتی متر کار کنید ، بنابراین در این بخش از دوره آموزش تعمیر برد پکیج کار با مولتی متر به طور کامل آموزش داده خواهد شد.
  • ممکن است برخی از اجزا برد شل شده باشن و با سفت کردن جایگاه آن‌ها مشکل رفع شود.
  • قطعا این گونه آموزش ها فرد علاقه مند به تعمیر برد را به جایی نمیرساند.
  • 1- مطالعه ی کامل کتب فنی و حرفه ای رشته ی الکترونیک که pdf رو از همین لینک میتوانید دانلود کنید.
  • قطعه ی رله برد موظف به قطع و وصل کردن برق در قسمت هایی از قطعه ی برد است.

آموزش تعمیر برد پکیج در مدلهای مختلف تعویض برد پکیج | آموزشگاه آپادانا تبریز

همان‌طور که می‌دانید بردها حکم هسته مرکزی و هماهنگ‌کننده کارکرد همه قطعات را دارند، ایجاد هرگونه اختلال در کارکرد قطعات و یا غیرطبیعی کارکردن پکیج و همچنین بعضی ارورها درصورتی‌که با تعمیرات اولیه رفع نشود مربوط به برد می‌باشد. دوستان عزیز بیشترین قطعه‌ای که در برد پکیج‌های دیواری دچار آسیب می‌شود رله‌های برد هستند، که نقش قطع و وصل برق را در قسمت‌هایی از برد دارند و گاها دیده شده است . کدهای خطای هر پکیج دیواری در برخی موارد به تعمیرکاران اطلاع می‌دهد که مشکل از کدام قطعه پکیج دیواری می‌باشد. در صورتی که در هر یک قطعه از آن مشکل پیدا کند، در کل مدار برقی پکیج دیواری اخلال ایجاد می‌شود. باقابلیت‌های خاص همان برند که در صورت بروز مشکل و عیب در برد، برد دستگاه باید تعویض شود و قابل تعمیر نباشد.

فیلم آموزش تعمیر برد پکیج

خرسندیم که با خدمت رسانی به بیش از 8000 نفر توانسته ایم قدم مهمی در این نوع از خدمات برداریم. یعنی اگر حتی شما خودتان هم هویه نداشته باشید و مجبور باشید ده هزار ت به فردی دستمزد برای جایگزین کردن رله نو با معیوب پرداخت کنید با ده هزار ت هزینه رله نو مجموعا میشه بیست هزار ت که براحتی آب خوردن تونستید خودتان انجام بدید . 2021© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت ایران دما میباشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار